Arkistomatskua
Otathan huomioon, että tämä on yli 17 vuotta vanha artikkeli, joten sisältö ei ole välttämättä ihan ajan tasalla. Olin artikkelin kirjoittamishetkellä 20-vuotias.
Tänään
Sori häiriö, tämä on härski oman firmani mainos, teksti jatkuu alapuolella...
Digitoimisto Dude Oy -mainos:
Tarvitsetko laadukkaat ja helposti päivitettävät verkkosivut?
Nämäkin sivut joita juuri nyt katselet ovat käsintehtyä, kotimaista laatua. Toteuttamamme WordPress-verkkosivut latautuvat supernopeasti ja ovat naurettavan hyvännäköisiä. Emme käytä valmispalikoita, vaan suunnittelemme ja koodaamme kaikki käsin itse. Yrityksemme on ollut toiminnassa vuodesta 2013 ja kasvu on ollut tasaista. Meihin luottaa jo sadat asiakkaat. Tutustu lisää ja ota yhteyttä!
- Join 2 Batterya töissä
- Tyhjennettiin töissä 2 varastoa
- Vietiin ainakin 14 säkkiä roskaa roskiin
- Olin töissä zombie
- Tein hienosäätöjä rollemaahan
- Opettelin perliä ja tcl:ää.
faapio
Mistä tiedät montako säkkiä veit ja mikä oli säkkien koko? Paljonko yksi säkki painoi? Miten zombie voi kantaa niin monta säkkiä? Minkä värisiä säkit oli? Ketkä? Mitä? Kuka? Mistä? Kenelle? Millon roska-auto tyhjentää roskiksen?