Arkistomatskua
Otathan huomioon, että tämä on yli 16 vuotta vanha artikkeli, joten sisältö ei ole välttämättä ihan ajan tasalla. Olin artikkelin kirjoittamishetkellä 21-vuotias.
Netti on taas päällä. Kyse oli unohtuneesta laskusta. Kaikki muut laskut tuli hoidettua, paitsi tuo kyseinen (tärkein) lasku. Ensimmäinen kerta netin kanssa kun pääsee unohtumaan… pahimmasta ahdistuksesta olen päässyt jo eroon, kiitos vaimon, äidin, Lotan ja halauksien ♥. Netin ollessa kiinni pääsin leffojen katselun makuun ja päätin alkaa katsomaan missaamiani elokuvia nyt muutenkin.
Sori häiriö, tämä on härski oman firmani mainos, teksti jatkuu alapuolella...
Digitoimisto Dude Oy -mainos:
Tarvitsetko laadukkaat ja helposti päivitettävät verkkosivut?
Nämäkin sivut joita juuri nyt katselet ovat käsintehtyä, kotimaista laatua. Toteuttamamme WordPress-verkkosivut latautuvat supernopeasti ja ovat naurettavan hyvännäköisiä. Emme käytä valmispalikoita, vaan suunnittelemme ja koodaamme kaikki käsin itse. Yrityksemme on ollut toiminnassa vuodesta 2013 ja kasvu on ollut tasaista. Meihin luottaa jo sadat asiakkaat. Tutustu lisää ja ota yhteyttä!
Lotan setä eli veljeni Niko kävi äsken kylässä ja ehdotti paria erittäin näkemisen arvoista tulevaa elokuvaa. Repesin jo Year Onen trailerille. Jack Blackin elokuvat on nähtävä aina ensimmäisenä. Toinen tuleva must-see on Sacha Baron Cohenin (Ali G, Borat) Brí¼no. Muistattehan lukea katsomieni elokuvien arvostelut täältä.