Arkistomatskua
Otathan huomioon, että tämä on yli 19 vuotta vanha artikkeli, joten sisältö ei ole välttämättä ihan ajan tasalla. Olin artikkelin kirjoittamishetkellä 18-vuotias.
Tänään koulusta kotiin tultuani lähdin samantien kaupungille uusia housuja ostamaan. Veikko tuli mukaan shoppailemaan. Käytiin HM:ssä, Halosessa ja Seppälässä. Ostin hupparin ja kahdet housut.
Sori häiriö, tämä on härski oman firmani mainos, teksti jatkuu alapuolella...
Digitoimisto Dude Oy -mainos:
Tarvitsetko laadukkaat ja helposti päivitettävät verkkosivut?
Nämäkin sivut joita juuri nyt katselet ovat käsintehtyä, kotimaista laatua. Toteuttamamme WordPress-verkkosivut latautuvat supernopeasti ja ovat naurettavan hyvännäköisiä. Emme käytä valmispalikoita, vaan suunnittelemme ja koodaamme kaikki käsin itse. Yrityksemme on ollut toiminnassa vuodesta 2013 ja kasvu on ollut tasaista. Meihin luottaa jo sadat asiakkaat. Tutustu lisää ja ota yhteyttä!
Uudet vaatteet päällä ja toiset ostetut housut kädessä
Huppari: 19.9e, flantskut: 15e, farkut: 20e, yhteensä: 58.90e. Olen hyvä tekemään edullisia ostoksia.